انگشتر در هر انگشت چه معنایی دارد؟

0
7560
Loading...
graphicstock.com

انگشتر در هر انگشت چه معنایی دارد؟

تا به حال به این فکر کرده اید که انداختن انگشتر در هر انگشت چه معنایی دارد؟ ما به شما می گوییم که هر انگشت نشانه چیست و چطور انداختن انگشتر در انگشتان مختلف تفاوت می کند.

انگشت انگشتری دست چپ به قلب رابطه مستقیم دارد به خاطر همین است که حلقه ازدواج در این انگشت انداخته میشود این انگشت همچنین …

گاهی اوقات، علیرغم همه تلاشهایی که می کنیم، زندگی به مراد ما پیش نمی رود. این همان زمانی است که بعضی از آدم به سراغ فال و طالع بینی می روند تا به طریقی زندگیشان را رونق بدهند.

کف بینی، فال اعداد، تاروت، و از این قبیل بعضی از راه هایی هستند که متخصصین این رشته ادعا دارند به وضعیت کنونی افراد کمک می کند. یک چیزی که خیلی برای من جالب بود انگشترهایی است که این متخصصین به افراد توصیه می کنند که بیندازند.

این انگشترها وقتی با سنگ تولد هر کس ادغام شود در خیلی از جوانب زندگی هر فرد تعادل ایجاد می کند. اما آیا تا به حال این سوال برایتان پیش آمده که هر انگشت برای انداختن انگشتر چه معنا و مفهومی دارد؟ آیا انداختن انگشتر در یک انگشت بخصوص نشان دهنده یک مفهوم عمیق است؟ پس اجازه بدهید نگاهی به مفهوم انگشت های مختلف برای انداختن انگشتر بیندازیم

انگشت شست: نشان دهنده قدرت اراده در فرد است این انگشت با خودِ درونی فرد در ارتباط است وقتی به شما گفته می شود که در انگشت شستتان انگشتری بیندازید، به دقت مراقب تغییراتی که در زندگیتان اتفاق می افتد باشید. این انگشتر قدرت اراده شما را تقویت خواهد کرد.

انگشت اشاره: نشان دهنده قدرت، رهبری و جاه طلبی است این انگشت نشان دهنده یک نوع قدرت خاص است این مسئله به خصوص در قدیم الایام وقتی پادشاهان قدرتمند در انگشت اشاره خود انگشتر می انداختند بیشتر نمود دارد درنتیجه، انداختن انگشتر در این انگشت به شما در این زمینه کمک میکند.

Loading...

انگشت وسط : نشاندهنده فردیت و هویت فرد است این انگشت که در وسط قرار گرفته است نشاندهنده یک زندگی متعادل و متوزان است انداختن انگشتر در این انگشت به شما کمک می‌کند زندگی متعادل تری داشته باشید.

انگشت انگشتری :انگشت چهارم شماست انگشت انگشتری دست چپ با قلب رابطه مستقیم دارد به خاطر همین است که حلقه ازدواج در این انگشت انداخته میشود این انگشت همچنین نشاندهنده احساسات و خلاقیت در فرد است انداختن انگشتر در انگشت چهارم دست راست به شما کمک میکند در زندگی خود خوشبین تر باشید.

انگشت کوچک: نشاندهنده همه چیز در روابط شماست این انگشت نشاندهنده روابط ما با محیط بیرون می‌باشد و دقیقاً مخالف شست است که به خودِ درونی ما اشاره دارد این انگشت نشاندهنده رفتار ما با دیگران است انداختن انگشتر در این انگشت به شما کمک می‌کند روابط خود را تقویت کنید، به خصوص درمورد ازدواج. به ارتقاء روابط کاری هم کمک می‌کند

انگشترها در میان سایر جواهرات اهمیت بیشتری دارند. قبل از اینکه تصمیم بگیرید هر انگشتری دستتان کنید، بهتر است با یک متخصص درمورد نوع جواهری که می خواهید دست کنید صحبت کنید. این انگشتر، چه یک انگشتر الماس یا انگشتر نامزدی یا عروسی یا هرانگشتر دیگری باشد، نمی توان زیبایی آنها را بعنوان جواهرهایی شیک نادیده گرفت.

پس فقط به دلایل باورها و اعتقادات مذهبی نیست که خیلی ها انگشتر دست میکنند، این مسئله میتواند جنبه مدگرایی هم داشته باشد. دلیل آن مهم نیست، مهم این است که انداختن انگشتربه ارتقاء وضعیت ظاهر شما کمک می کند.

- Advertisement -
Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here