راز آرایشی زیبایی و تناسب اندام زنان و دختران روسی چیست؟

0
1181
Loading...
graphicstock.com

راز آرایشی زیبایی و تناسب اندام زنان و دختران روسی چیست؟

زنان روسی به زیبایی چهره و اندام خود توجه زیادی دارند و رازهایی که بین آن‌ها مرسوم است، تاثیر زیادی دارد و به زیبایی صورت و اندامشان، کمک فراوانی می‌کند. این رازهای زیبایی در سبک زندگی زنان روسی نفوذ کرده و با تمام جوانب زندگی آن‌ها، هماهنگی پیدا کرده است. مثل عادت‌های صحیح و مناسبی که از کودکی آموخته باشید.

رازهای زیبایی زنان روسی

اشتیاق به زیبایی

زنان روسی اشتیاق عجیب و غریبی به زیبایی دارند و خود را از تمام زنان دیگر، زیباتر می‌دانند. این اشتیاق و میل به زیبایی در آن‌ها، باعث شده است که آن‌ها دائما در پی کسب مهارت‌های بیشتر برای ایجاد جذابیت در چهره‌شان باشند. هر چیزی که باعث شود زیبایی طبیعی در آن‌ها تقویت شود، مورد استقبالشان قرار می‌گیرد.

ماساژ صورت

زنان روسی برای شادابی بیشتر پوست صورتشان از از ماساژ کمک می‌گیرند. ماساژ پوست صورت باعث می‌شود که خون در زیر پوست جریان پیدا کند و پوست را تغذیه نماید. همچنین باعث می‌شود که رنگ و روی چهره باز شود و گلگون و جوان به نظر آید.

شما هم می‌توانید در با سرانگشتانتان، هر روز و مخصوصا قبل از آرایش، این کار را انجام دهید.

زیبایی در استایل

اگر عده زیادی از زنان با ملیت‌های مختلف را در خیابان ببینید، قطعا آن‌هایی که با کفش پاشنه بلند و معمولا با رنگ متالیک و همچنین لباس‌هایی کوتاه و تنگ هستند، زنان روسی می‌باشند. شما هم از این راز جالب استفاده کنید و با پوشیدن کفش‌ها و لباس‌های اینچنینی به جذابیت خود در مهمانی‌ها و جشن‌ها بیفزایید.

Loading...

رازهای آرایشی زنان روسی

آرایش چشم

زنان روسی به استفاده از لوازم آرایش مخصوص چشم، بسیار علاقه دارند. به طور کلی هیچگاه نمی‌توانید آن‌ها را بدون ارایش چشم ببینید و این یعنی اینکه آن‌ها در جذاب کردن چشم‌ها که نقش زیادی در گیرایی چهره‌شان دارد، بسیار ماهر و حرفه‌ای شده‌اند، پس بی‌دلیل نیست که همیشه زیبا و جذاب هستند.

ریمل، مداد چشم و کمی سایه همیشه در زیبایی چشم و صورت موثر خواهند بود، اگر از آن‌ها در حد تعادل استفاده کنید.

رژلب ملایم و روشن

رنگ پوست روشن و رنگ پریده زنان روسی که به دلیل آب و هوای سرد کشورشان دارای چنین ویژگی‌ای شده است، با رژلب روشن و ملایم هماهنگی دارد. آن‌ها در بیشتر مواقع از رژلب قرمز روشن و یا قهوه‌ای – بژ استفاده می‌کنند که درخشش خاصی به رنگ پوسشتان می‌بخشد. هرگز یک زن روسی را بدون برق لب نخواهید دید، زیرا این پوشش برای محافظت از لب‌ها در برابر سرمای هوا، بسیار ضروری است که اتفاقا باعث زیبایی بیشتر آرایششان می‌شود.

عطر

زنان روسی به استفاده از عطرهایی با روایح میوه‌ای و ملایم علاقه دارند و این برای آب و هوایی که آن‌ها در آن زندگی می‌کنند، عالی است. کشور روسیه یکی از تولید کنندگان عطر در جهان است که کیفیت بسیار مناسبی در عطرهای تولیدی خود دارند.

رازهای تناسب اندام زنان روسی

پیاده‌روی

زنان روسی واقعا عاشق راه رفتن و پیاده‌روی هستند. آن‌ها فقط برای مسیرهای طولانی و دور سوار ماشین می‌شوند و بیشتر رفت و آمدهای آن‌ها به پیاده‌روی و راه رفتن مربوط می‌شود. البته خیلی هم سریع راه می‌روند که این در کالری‌سوزی بیشتر، به آن‌ها کمک می‌کند.

شنا

اگرچه کشور روسیه، کشوری سردسیری است، اما زنان روسی به شنا کردن علاقه زیادی دارند. خیلی از آن‌ها به شنا به عنوان یک ورزش دائمی و قهرمانی نگاه می‌کنند و از کودکی به آن روی می‌آورند.

دوچرخه‌سواری

اگر یک زن روسی نتواند پیاده‌روی کند، قطعا دوچرخه‌سواری خواهد کرد. این ورزش در طول روز به آن‌ها برای داشتن اندامی زیبا و متناسب کمک فراوانی می‌کند.

رازهای تغذیه‌ای زنان روسی

تغذیه با ریشه سبزیجات

در حالی که روسیه از اب و هوای سردی برخوردار است، اما زنان روسی استفاده از سبزیجات را فراموش نمی‌کنند و حتما از انواع ریشه سبزیجاتی برای زیبایی بیشتر کمک می‌گیرند.

سوپ گرم

باز هم یک سبک غذایی ویژه که در زیبایی پوست و اندام زنان روسی موثر است. سوپ دارای کالری پایین است و از سبزیجات تشکیل شده که برای شادابی پوست مفید است. این عادت غذایی عالی، یک ویژگی مثبت است که هر زن و مردی باید از آن آگاه باشد و استفاده کند.

 

- Advertisement -
Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here