رفع نقطه های سرسیاه بینی در 5 دقیقه

0
692
Loading...
graphicstock.com

رفع نقطه های سرسیاه بینی در 5 دقیقه

نقطه های مزاحم سرسیاه روی بینی و چانه را با یک روش خانگی سریع و راحت پاک کنید. برای انجام این روش نیاز به وسایل و مواد خاصی نخواهید داشت.

رفع سریع نقطه های سرسیاه روی بینی در خانه

وجود نقطه های سرسیاه روی بینی اصلا ظاهری خوشی ندارد و چهره شما را از زیبایی دور می سازد. حاضرید انواع کرم ها یا روش های درمانی مختلف طب سنتی و نوین را امتحان کنید تا از شر این نقطه های زشت سرسیاه خلاص شوید . روش های مختلف که اثرشان در رفع نقاط سرسیاه ثابت شده است گاهی به دلیل طولانی شدن دوره درمان خسته کننده می شوند اما برای رسیدن به هدف همیشه راه های میانبر و سریعتر هم وجود دارد ، همان روشی که در بخش زیبایی دنیا مد به شما معرفی خواهیم کرد.سرسیاه بینی

سرسیاه بینی

 

از بین بردن سریع نقطه های سرسیاه روی بینی با خمیر دندان:

درمان خانگی و راحت نقاط سرسیاه بینی

به سادگی و با استفاده از یک مسواک زبر و خمیردندان ساده برای تمیز کردن نقطه های سرسیاه روی بینی دست به کار شوید. برای این کار کافی است در یک ظرف مقداری خمیرندان ریخته و آن را با مسواک کمی هم بزنید تا حالت سفتی ان از بین برود .اگر خمیردندان شما خیلی سفت و غلیظ بود می توانید با چند قطره آب آن را رقیق کنید.ابتدا پوست بینی را با آب ولرم بشویید تا لایه چربی و یا آرایش روی ان پاک شود سپس مسواک آغشته به خمیر دندان را روی بینی بکشید به طوری که تمام قسمتهای روی بینی که نقطه های سرسیاه دارد با ان پوشانده شود. اجازه دهید تا خمیر دندان 5 دقیقه روی پوست باقی بماند و بعد از ان با یک پد مرطوب خمیر را از روی بینی پاک کنید. پوست بینی را با آب ولرم خوب شستشو دهید و با یک حوله خشک کنید . بعد از خشک شدن پوست بینی اثر این روش را مشاهدهخواهید کرد.
رفع نقطه های سرسیاه بینی در 5 دقیقه
منبع:نمناک
- Advertisement -
Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here