امروز شنبه : فال روزانه 7 اردیبهشت بهمراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

0
1479
Loading...
graphicstock.com

امروز شنبه : فال روزانه 7 اردیبهشت بهمراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه متولدین فروردین

دوست عزیزی که 6 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی مستقل، باهوش، زبر و زرنگ، دارای اعتماد به نفس و اجتماعی هستید. شما فردی خوشرو و خوش اخلاق هستید و با شوخ طبعی فوق العاده ای که دارید به راحتی با دیگران ارتباط برقرار می کنید. شما از بحث و درگیری در محل کارتان و رفتارهای موذیانه بیزارید و فردی صادق و رک هستید. با این همه شما گاهی حسود، درونگرا و خودخواه هم می شوید. امسال شما از لحاظ جسمانی بسیار قوی و سرحال خواهید بود و به غیر از برخی مشکلات جزئی از قبیل سرماخوردگی به مشکل خاصی برنخواهید خورد. سطح انرژی شما بسیار بالا خواهد بود و همین وضعیت باعث خواهد شد که در کارتان عملکرد بهتری داشته باشید و منافع زیادی را به دست بیاورید. سرمایه گذاری و واسطه گری در معاملات املاک سود قابل توجهی را می تواند برای شما به همراه داشته باشد. سفرهای تفریحی و کاری به مقاصد دوردست و خارج از کشور با موفقیت پیش خواهند رفت و نتایج مورد نظرتان را برای شما به ارمغان خواهند آورد. اگر هنوز وارد بازار کار نشده اید و بیکار هستید امسال باید توجه خاصی به زندگی حرفه ای خود داشته باشید و از فرصت هایی که پیش رویتان قرار می گیرند بیشترین بهره ی ممکن را ببرید. آشنایی با برخی افراد ثروتمند و با نفوذ می تواند شما را در موقعیت هایی قرار دهد که آینده ی شما را به طور جدی تحت تأثیر قرار خواهند داد. ماه های خرداد، مرداد، آذر و بهمن مهم ترین ماه های امسال خواهند بود.

زان یار دلنوازم شکریست با شکایت***گر نکته دان عشقی بشنو تو این حکایت

بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم***یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

تعبیر: تهمتی به شما زده اند که از طرف دشمن است.درد هجر بزرگی را تحمل می کنید. اما تن به رضای خداوند دهید. مطمئن باشید جواب خوبی ها و ثوابی را که کرده اید در جایی دیگر خواهید گرفت. حرف های خود را بر اساس فرض و شک نزنید که بر علیه خودتان استفاده می کنند. بذر وبی بکارید تا شاهد رویش خوبترین ها باشید.

Loading...

فال روزانه متولدین اردیبهشت

روابط دوستی تان توسط دیدگاه دیگران تحت تاثیر قرار می گیرید.باید بیشتر انعطاف پذیر باشید و ایده های دیگران را بپذیرید. دوستان تان به شما کمک خواهند کرد که بر تمام نامیدی ها در بخش های عاطفی غلبه کنید.

راهیست راه عشق که هیچش کناره نیست***آن جا جز آن که جان بسپارند چاره نیست

هر گه که دل به عشق دهی خوش دمی بود***در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

تعبیر: از سخن یاوه گویان ناراحت نشو تو همان راه راست را برو چون به نتیجه ی کارت اعتقاد داری. از استهزائ حریفان و ب خردان ناراحت نشو چون یکرنگ هستی و کبر و غرور هم نداری. در بارگاه حق تعالی مورد عنایت قرار می گیری.روی حمایت و دلسوزی بستگان هم حساب نکن.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز صبح ممکن است به همراه شریک عاطفی تان به یک مسافرت بروید. مود خوبی دارید و در خلق و خوی خوبی نیز قرار دارید. احتمالا بخواهید که از تجربه های اشخاص استفاده کنید مخصوصا اگر تصمیمات مهمی می خواهید بگیرید.

ما را ز خیال تو چه پروای شراب است***خم گو سر خود گیر که خمخانه خراب است

گر خمر بهشت است بریزید که بی دوست***هر شربت عذبم که دهی عین عذاب است

تعبیر:در کارت عجله نداشته باش و اصرار نکن. اگر می خواهی به مقصود برسی باید مشکلات زیادی را پشت سر بگذاری. این در بسته وقتی باز می شود که حقوق دیگران را رعایت کنی. غم خوردن سودی ندارد. با گذشت زمان به مراد خود خواهی رسید.

فال روزانه متولدین تیر

زمان خوبی برای گرفتن مسئولیت های جدید است یا شروع یک کار نیمه وقت. می توانید در بخش های اجتماعی و فکری موفق شوید. زیرا کاریزما و خلاقیت به شما کمک زیادی میکند. امشب یکی از دوستان تان ممکن است اخبار ناخوشایندی را از یک پروژه ای برای شما بیاورد.

حسن تو همیشه در فزون باد***رویت همه ساله لاله گون باد

اندر سر ما خیال عشقت***هر روز که باد در فزون باد

تعبیر:زمانه روی بد خود را به تو نشان می دهد. همه چیز را از تو پنهان کرده به فتنه ها توجه نداشته باش فعلا” سیر نزولی را طی می کنی و این برایت دردآور است. برای رهایی از این ورطه، دست به دعا بردار. نمازت را سر وقت بخوان. متوسل به ائمه شو تا نجات پیدا کنی.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز صبح ممکن است کارهای مربوط به ارث و میراث را انجام دهید. امشب اماده یک سفر به همراه شریک عاطفی تان می شوید این سفر برای حل مشکلات خانوادگی تان می باشد. زمان مطلوبی برای برنامه ریزی آینده می باشد و فرصت عالی دارید که برنامه های تان را اجرا کنید.

ای شاهد قدسی که کشد بند نقابت***و ای مرغ بهشتی که دهد دانه و آبت

خوابم بشد از دیده در این فکر جگرسوز***کاغوش که شد منزل آسایش و خوابت

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

فال روزانه متولدین شهریور

برای امروز برنامه ی فشرده ای قرار ندهید. امروز صبح ممکن است مجبور باشید که چندین کار را با هم انجام دهید. حتی مجبور هستید که مشکلات مالی خانواده تان را حل کنید. به حس ششم تان اطمینان کنید.

روضه خلد برین خلوت درویشان است***مایه محتشمی خدمت درویشان است

گنج عزلت که طلسمات عجایب دارد***فتح آن در نظر رحمت درویشان است

تعبیر:بیش از این طمع نکن چون حریفان از تو پیشی می گیرند. بر مبنای هوی و هوس کاری را انجام نده چون عاقبت خوشی در پی ندارد. آن مرادی که مدت هاست دنبالش می گردی به زودی خواهی یافت. انسانیت و شرف خود را در گرو این کار نگذار.

فال روزانه متولدین مهر

احتمالا شروع کنید به برنامه ریزی برای یک کار جدیدی که دربارش قبلا فکر کرده اید. دوستان و شریک عاطفی تان از شما بسیار حمایت خواهند کرد و توصیه های مفیدی به شما ارائه می دهند. امروز بعد از ظهر ممکن است با شخصی از خانواده بحث کنید. باید ارامش خود را حفظ کنید و شرایط به زودی به حالت اول باز خواهد گشت. سعی کنید که خانواده تان را نادیده نگیرید. حداقل می توانید به آن ها گوش دهید.

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

تعبیر: توکل به خدا کن. در کاری که انجام می دهی بدی وجود ندارد و عاقبت بسیار خوبی دارد. قبول کن چیزی را از دست نمی دهی. غصه نخور. شاد باش که به مقام و پول یکجا دست پیدا می کنی. از پند دیگران ناراحت نشو. عمرت هم طولانی است.

فال روزانه متولدین آبان

ممکن است با مشکلات عاطفی مواجه شوید، و مجبور باشید که تصمیمات مهمی بگیرید. می توانید برای آینده برنامه ریزی کنید، از دانش های نظری خود نهایت بهره را ببرید. نتایج کارهای تان به زودی نمایان خواهد شد و پول های خوبی دریافت خواهید کرد. باید از هر گونه حدس و گمان مالی امروز اجتناب کنید.

میر من خوش می‌روی کاندر سر و پا میرمت***خوش خرامان شو که پیش قد رعنا میرمت

گفته بودی کی بمیری پیش من تعجیل چیست***خوش تقاضا می‌کنی پیش تقاضا میرمت

تعبیر: خویب های و محسناتتان همه را مجذوب خود ساخته و این یکی ار دلایل خوبی باطن شماست. دوستان و آشنایان جملگی شما را دوست دارند و هواخواهتان هستند. همه در مقابلتان خودشان را کوچک می دانند. فتنه را خاموش و آشتی ها را برپا می سازید. کسی از شما ناراحتی ندارد. همه در حق شما دعا و ثنا می گویند.

فال روزانه متولدین آذر

امروز صبح فرصت خوبی دارید که کار جدیدی را پیدا کنید و یا ترفیع بگیرید. مسئولیت های بیشتری را به عهده خواهید گرفت و درآمدتان نیز افزایش خواهد یافت. باید نظر شریک عاطفی تان را جویا شوید. باید همچنین به توصیه های افراد سالمند و افراد باتجربه بیشتر اطمینان کنید x

خیال روی تو در هر طریق همره ماست***نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست

به رغم مدعیانی که منع عشق کنند***جمال چهره تو حجت موجه ماست

تعبیر:به سهولت و راحتی به مقام و مادیات نخواهی رسید. همه چیزت باید در حد کمال باشد. باطن خوب، کار حلال، هوشیاری و تقوی، در این صورت است که به هدف خواهی رسید و به هر مقام و منزلتی که رسیدی سر تعظیم در برابر خداوند فرود آر وگرنه باز همه چیز را از دست خواهی داد.

فال روزانه متولدین دی

حس ششم تان به شما کمک می کند که تغییراتی را در زندگی اجتماعی تان ایجاد کنید. ممکن است مجبور باشید که به چندین سفر کوتاه به همراه دوستان تان بروید. سعی کنید از مزیت های امروز استفاده کنید! نتایج به زودی نمایان خواهد شد. به یاد داشته باشید که به استراحت بیشتری نیاز دارید!

لعل سیراب به خون تشنه لب یار من است***وز پی دیدن او دادن جان کار من است

شرم از آن چشم سیه بادش و مژگان دراز***هر که دل بردن او دید و در انکار من است

تعبیر:بخت و اقبال بیدار شده است. خشونت و غضب را از خودتان دور کنید. عده ای به شما کمک می کنند دست آنها را پس نزنید. عاقبت خودتان را به زر نفروشید. ناامیدی باعث پریشانی تان شده است. این گوی و این میدان همت طلب کنید تا خداوند نیز شما را یاری فرماید.

فال روزانه متولدین بهمن

می توانید برای کسب و کاری برنامه ریزی کنید که باعث بهبود شرایط مالی تان می شود. روابط با دوستان و بستگان تان بسیار خوب پیش می رود. امروز بعد از ظهر، مهمان های غیر منتظره ای خواهید داشت که شما را بسیار خوشحال می کند. باید بیشتر به افرادی که در اطراف تان هستند توجه کنید.

صوفی بیا که آینه صافیست جام را***تا بنگری صفای می لعل فام را

راز درون پرده ز رندان مست پرس***کاین حال نیست زاهد عالی مقام را

تعبیر: خیلی غمگین هستی. فکر می کنی همه تو را فراموش کرده اند و دیگر وفا وجود ندارد. تدبیری برای غم خود کن. رازت را به کسی نگو. فعلا” در دام بلا هستی که با سعی خودت نجات پیدا می کنی. به عنایت خداوند امیدوار باش.

فال روزانه متولدین اسفند

در بخش های اجتماعی و عاطفی موفق خواهید شد. امروز بعد از ظهر اخبار خوبی دریافت می کنید که برنامه های تان را تغییر می دهد. روز خوبی برای برنامه ریزی آینده می باشد. باید به حس ششم تان اطمینان کنید.

خیال روی تو در هر طریق همره ماست***نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست

به رغم مدعیانی که منع عشق کنند***جمال چهره تو حجت موجه ماست

تعبیر:گم کرده ی خود را پیدا می کنی. وعده ی دیدار نزدیک است. هوشیار باش. خبر خوبی به تو خواهند داد. با مشکلات بجنگ و از بخت خود گله نداشته باش بعد از هر تاریکی روشنایی هست . سعی کن عقلت بر قلبت غلبه داشته باشد. با این حال فکر نکن همه ی خوبی ها در تو جمع شده و عاری از هرگونه بدی هستی.

- Advertisement -
Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here